HomeHaldun Gülerden Öyküler

Yavru Güvercinler

Genç kadın, iki ayrı küçük tasın içerisine koyduğu yemi ve suyu ,evinin balkonunda, iki yumurtasının üzerinde kuluçkaya yatmış olan anne güvercinin önüne koydu.Bir süreden beri genç kadının elinden yem ve su almaya alışmış olan anne güvercin,genç kadının gitmesini beklemeden önüne konulan yemi yemeye başladı.

Devamını oku...

Nalbant Kamber Usta

NALBANT KAMBER USTA’NIN HAZİN ÖLÜMÜ

Çocukluğumun geçtiği şirin sahil kasabasının yine kasabanın kendisi gibi şirin mi şirin bir çarşısı vardı. Kasaba pazarının kurulduğu perşembe günleri, cıvıl - cıvıl insan kaynayan çarşı daha da şirinleşir, sevimlileşirdi...

Devamını oku...

Bir Başkadır Benim Memleketim

ÜLKEME AĞLIYORUM

“Hayat seni utandırmasın oğlum” dedikten sonra oğluna sarılırken;otuz yıllık esnaf, son yirmi iki yıldır da Belediye Pasajı’nda dayanıklı tüketim malları satan Güler Ticaret’in sahibi Ertan Bey’in mavi gözlerinden sevinç gözyaşları dökülmeye başladı..

Devamını oku...

 

Ymm Haldun Güler'in Hayvan Sevgisi üzerine 2004 Yılında Yayınlanmış Yavru Güvercinler Adında bir Öykü Kitabı vardır.Ayrıca Basıma Hazır Bir Başkadır Benim Memleketim ve Nalbant Kamber Usta Adında 2 adet Öykü Kitabı daha Bulunmaktadır.

Hava Durumu

Partnerlerimiz

Online Ziyaretçiler

65 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Bize Ulaşın

0312-4390293

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sancak Mah. 511.Sokak 8/3 Yıldız Ankara