Müşavirliğimize Aşağıdaki Harita ve Adres Bilgilerinden Ulaşabilir,İletişim Formumuzu Kullanarak Notunuzu İletebilirsiniz.

İletişim

Adres:
Sancak Mahallesi 511.Sokak 8/3 Yıldız Çankaya - Ankara

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: 03124390293

Faks: 03124390295

http://www.gozetimymm.org

Hizmetlerimiz

Vergi Uyuşmazlıkları

Vergi incelemeleri ve vergi uyuşmazlıkları, sosyal güvenlik denetimleri şirketler için istenmeyen ve can sıkıcı olduğu kadar mali risk taşıyan zorunlu uygulamalardır.

Vergi ve sosyal güvenlik uyuşmazlıkları ve ihtilafları ile yargıya intikal etmesi gereken uyuşmazlıklar, dava dilekçelerinin hazırlanması konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla; işlemlerin mahiyetlerine ve gerisindeki yasal gerekçelere, içtihadlara, özelgelere uygun biçimde etkin ve bağımsız olarak uyuşmazlık müşavirliği hizmetleri sunmaktadır.

Şirket Bölünme ve Birleşmesi

Şirketlerin birleşmesi, bölünmesi, Bir şirketin diğerine devri işlemleri, Özel bilgi ve ihtisası gerektiren bir çalışmadır.Müşavirliğimiz, gerek bilgi ve tecrübesi,Gerekse bünyesindeki mevcut departmanlar ile Müşterilerine bu konuda hizmet sunmaktadır.

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmalığı Bölümümüz aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İnsan Kaynakları Yapılanması Danışmanlığı Aile Şirketlerinde Yönetsel Yapılanma ve Aile Şirket Anayasası Yapılandırması Finansman Modeli ve Yönetimi Birleşme ve Satın Almalar

Finans Danışmanlığı

Finans Danışmalığı Bölümümüz aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Stratejik Planlama ve Şirket Değerleme
Yapılandırma ve Yeniden Yapılandırma Yönetimi - ERP Entegre Yönetim Sistemleri Seçim Uygulama Danışmanlığı Bütçeleme Sistemi Tasarımı ve Uygulaması

Denetim Danışmanlığı

Müşavirliğimizin önemli ihtisas konularından biri de ulusal ve uluslararası denetim ve finansal raporlama standartlarına göre denetimdir.

Bu yetkiye istinaden Türkiye'nin önde gelen bir çok şirketinin bağımsız denetimi müşavirliğimiz tarafından yapılmaktadır.

Müşavirliğimiz, Uluslararası Bağımsız Denetim standartlarına göre denetim yapmakta olup,Uluslararası standartlara göre Due Diligence çalışması ve şirket değerlemesi yapmaktadır.

Kdv İadesi İşlemleri

İhracat yapan şirketler ile indirimli oranda KDV'ye tabi şirketler, ihraç ettiklerin malın bünyesine giren ve indirim yoluyla gideremedikleri KDV'yi iade alma haklarına sahiptir.

İade ya Maliye Bakanlığı denetim elemanlarının yada Yeminli Mali Müşavirlerin yazacağı rapora göre yapılmaktadır.

Müşavirliğimiz, müşterilerine KDV alacaklarını en kısa zamanda alabilmeleri imkanını sunmaktadır.

Yabancı Kuruluşlara Danışmanlık

Türkiye'de faaliyette bulunan ve yatırım yapan yabancı sermayeli kuruluşlar için;

Şirket Kuruluşu,Yatırım Teşvik Belgesi Alımı,Muhasebe departmanının organizasyonu ve personel temini,Yabancı personel için çalışma ve ikamet izni alımı,Şirket satın alma,Lisans anlaşması hazırlanması konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vergi Denetimi ve Tam Tasdik

3568 sayılı kanuna göre isteyen şirketler yıllık hesaplarını bir Yeminli Mali Müşavire denetletme hakkına sahiptir.

Bu denetim, Maliye Bakanlığı elemanları tarafından yapılmış denetim olarak kabul edilmektedir.

Yeminli Mali Müşavir, şirketin yıl boyunca vergisel yönden denetimini yapmakta, yıl sonunda ödenecek vergiyi tespit edip hazırladığı raporu mükellefin bağlı olduğu vergi dairesine teslim etmektedir.

Bu takdirde Yeminli Mali Müşavir, doğacak hatadan mükellefle birlikte müştereken sorumlu olmaktadır.

Müşavirliğimiz, müşterilerine 3568 sayılı kanuna göre tam tasdik hizmeti sunmaktadır.

Vergi Planlaması

Bir işletmenin mevcut faaliyetlerinin optimum düzeyde çalışması ve yatırım kararlarının alınabilmesi için Vergi mevzuatını iyi bilen uzman vergi danışmanlarına ihtiyaç vardır.

Vergi Danışmanlarımız bu hizmeti en iyi şekilde vermektedirler.

Vergi Danışmanlığı

Bir işletmenin mevcut faaliyetlerinin optimum düzeyde çalışması ve yatırım kararlarının alınabilmesi için Vergi mevzuatını iyi bilen uzman vergi danışmanlarına ihtiyaç vardır.

Vergi Danışmanlarımız bu hizmeti en iyi şekilde vermektedirler.

Hava Durumu

Partnerlerimiz

Online Ziyaretçiler

75 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Bize Ulaşın

0312-4390293

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sancak Mah. 511.Sokak 8/3 Yıldız Ankara