HomeHAKKIMIZDAYmm Haldun Güler Hakkında

Ymm Haldun Güler Özgeçmiş

 

 

haldun guler

 Haldun Güler, YMM, Bağımsız Denetçi 

1962 yılında Ankara Polatlı’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve Lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1983 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme –Muhasebe bölümünden mezun oldu.1981 yılından itibaren Muhasebe memuru, özel sektörde Muhasebe Müdürü olarak çalıştıktan sonra 1990 yılından itibaren SMMM olarak kendi bürosunu kurmuştur. Sırasıyla TÜRMOB tarafından düzenlenen sınavları vererek, 1992 yılında SMMM, 2006 yılından itibaren de YMM olarak faaliyetlerine kendi bürosunda devam etmektedir, evli ve İki çocuk babasıdır. Çeşitli edebi dergilerde öykü ve makaleleri ile çeşitli mesleki dergilerde yayımlanmış mesleki makaleleri ile Yayınlanmış 2 adet öykü kitabı bulunmaktadır. Haldun Güler'in yayınlanmış kitaplarından öyküler okumak için buraya tıklayınız

 

 

 

 

 

 

Ymm Haldun Güler'in Hayvan Sevgisi üzerine 2004 Yılında Yayınlanmış Yavru Güvercinler Adında bir Öykü Kitabı vardır.Ayrıca Basıma Hazır Bir Başkadır Benim Memleketim ve Nalbant Kamber Usta Adında 2 adet Öykü Kitabı daha Bulunmaktadır.

Hava Durumu

Partnerlerimiz

Online Ziyaretçiler

42 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Bize Ulaşın

0312-4390293

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sancak Mah. 511.Sokak 8/3 Yıldız Ankara